Дизайнери » C » Східні Ванільні « Групи

Mira-Bai Chopard для жінок

Mira-Bai Chopard для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 2

основні акорди
фруктовий
дерево
пудровий
ваніль
солодкі ноти
Картинки
Mira-Bai Chopard для жінок Картинки Mira-Bai Chopard для жінок Картинки

Mira-Bai від Chopard - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Mira-Bai був випущений в 1998. Парфумер: Mark Buxton. Верхні ноти: Чорна Смородина, Слива, Персик і Бергамот; ноти серця: Жасмин, Троянда і Палісандр; ноти бази Сандал, Амбра, Ваніль і Кедр.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Чорна Смородина Слива Персик Бергамот

середні Ноти
Жасмин Троянда Палісандр

база Ноти
Сандал Амбра Ваніль Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Mira-Bai by Chopard.

Цей аромат схожий на  

Mira-Bai Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Chopard Mira-Bai fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Chopard Mira-Bai, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Mira-Bai від Chopard. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Mira-Bai від Chopard представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Gabriela Sabatini Devotion Eau Jeune Eau Jeune Possesion Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Let Them Eat Cake Fragonard Les Naturelles: Fleur de Vanille Guerlain La Petite Robe Noire Red Pearl Red Pearl Gendarme 7 Sinful Scents Excess Tonatto Profumi Dama Corine de Farme M'zelle Vanille Passion Laura Biagiotti Mistero di Roma Donna Hilde Soliani CiocoRosissimo Jessica Simpson Dessert Treats Cupcake

Популярні бренди та аромати: