Дизайнери » C » Східні « Групи

Ambre Elixir Precieux Christian Dior для жінок та чоловіків

Ambre Elixir Precieux Christian Dior для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
амбра
анімалістичні ноти
balsamic
пудровий
морський
Картинки
Ambre Elixir Precieux Christian Dior для жінок та чоловіків Картинки Ambre Elixir Precieux Christian Dior для жінок та чоловіків Картинки

Ambre Elixir Precieux від Christian Dior - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Це новий аромат. Ambre Elixir Precieux був випущений в 2014. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Амбра.

Ноти аромату

Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Ambre Elixir Precieux by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Ambre Elixir Precieux Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Ambre Elixir Precieux fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Ambre Elixir Precieux, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Ambre Elixir Precieux від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Ambre Elixir Precieux від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні
Antonio Banderas Spirit for Men Paloma Picasso Minotaure Thierry Mugler A*Men Pure Coffee The Body Shop Satsuma Perfume Oil Matthew Williamson Warm Sand Bois 1920 Sutra Ylang Creed Royal Delight Jessica McClintock Scott McClintock Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir Boadicea the Victorious Explorer Tesori d`Oriente White Musk M. Micallef Shanaan

Популярні бренди та аромати: