Дизайнери » C » Ароматичні « Групи

Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior для жінок

Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
зелений
теплий пряний
озонові ноти
білоквітковий
дерево
Картинки
Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior для жінок Картинки Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior для жінок Картинки

Cruise Collection Escale a Pondichery від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Ароматичні. Cruise Collection Escale a Pondichery був випущений в 2009. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Чай, Жасмин, Сандал і Кардамон.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Ноти аромату

Чай Жасмин Сандал Кардамон

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 1
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 1
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Cruise Collection Escale a Pondichery by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Cruise Collection Escale a Pondichery Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Cruise Collection Escale a Pondichery від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Cruise Collection Escale a Pondichery від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Kenzo KenzoKi Rice Steam (Sensual) Alessandro Dell` Acqua Alessandro Dell` Acqua Man The Body Shop White Musk For Men Pal Zileri Pal Zileri Collistar Benessere Notte Aveda Chakra 7 Bliss Lavanila Laboratories Vanilla Lavender Givenchy Very Irresistible Fresh Attitude Summer Sorbet Masaki Matsushima M;0°С Men Norma Kamali Lavande Washington Tremlett Hampstead Water Solinotes Musc

Advertisement

Популярні бренди та аромати: