Дизайнери » C » Ароматичні « Групи

Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior для жінок

Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
зелений
теплий пряний
озонові ноти
білоквітковий
дерево
Картинки
Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior для жінок Картинки Cruise Collection Escale a Pondichery Christian Dior для жінок Картинки

Cruise Collection Escale a Pondichery від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Ароматичні. Cruise Collection Escale a Pondichery був випущений в 2009. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Чай, Жасмин, Сандал і Кардамон.

Perfume rating: 4.50 out of 5 with 2 votes.

Ноти аромату

Чай Жасмин Сандал Кардамон

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 1
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 1
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Cruise Collection Escale a Pondichery by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Cruise Collection Escale a Pondichery Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Cruise Collection Escale a Pondichery, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Cruise Collection Escale a Pondichery від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Cruise Collection Escale a Pondichery від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Paris Hilton Heir s.Oliver Love Man 2008 Aramis Aramis A Michael Jordan 23 Aramis New West for Him Odori Tabacco Lavanila Laboratories Vanilla Lavender Fred Hayman Hollywood for Men Adidas Adidas Team Force Caswell Massey English Lavander Demeter Fragrance Rye Bread Xerjoff Oroville

Advertisement

Популярні бренди та аромати: