Дизайнери » C » Квіткові Зелені « Групи

Dior Addict 2 Summer Breeze Christian Dior для жінок

Dior Addict 2 Summer Breeze Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
дерево
цитрус
квітковий
білоквітковий
aromatic

Dior Addict 2 Summer Breeze від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Dior Addict 2 Summer Breeze був випущений в 2006. Композиція аромату включає ноти: Магнолія, Петитгрейн, Грейпфрут, Білі Квіти і Дорогоцінна Деревина.

Ноти аромату

Магнолія Петитгрейн Грейпфрут Білі Квіти Дорогоцінна Деревина

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dior Addict 2 Summer Breeze by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Dior Addict 2 Summer Breeze Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dior Addict 2 Summer Breeze від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dior Addict 2 Summer Breeze від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Escada Escada Sport  Feeling Free Jo Malone White Jasmine & Mint Bvlgari Eau Fraiche Woods of Windsor Lily of the Valley Arrogance Arrogance pour Elle Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Eden No.3 Parfums Berdoues 1902 Lavande Les Nez The Unicorn Spell Marbert Energy Demeter Fragrance Dandelion Jo Malone Honeysuckle & Jasmine Galimard Ma Faute

Популярні бренди та аромати: