Дизайнери » C » Квіткові Зелені « Групи

Dior Addict 2 Summer Breeze Christian Dior для жінок

Dior Addict 2 Summer Breeze Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
білоквітковий
дерево
квітковий
цитрус
aromatic
зелений

Dior Addict 2 Summer Breeze від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Dior Addict 2 Summer Breeze був випущений в 2006. Композиція аромату включає ноти: Магнолія, Петитгрейн, Грейпфрут, Білі Квіти і Дорогоцінна Деревина.

Ноти аромату

Магнолія Петитгрейн Грейпфрут Білі Квіти Дорогоцінна Деревина

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dior Addict 2 Summer Breeze by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Dior Addict 2 Summer Breeze Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Dior Addict 2 Summer Breeze, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dior Addict 2 Summer Breeze від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dior Addict 2 Summer Breeze від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Van Cleef & Arpels Les Saisons Hiver Givenchy Les Parfums Mythiques - Extravagance d'Amarige Parfums Elite Elite Gold Limited Edition Lubin L`Eau Neuve Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Lily Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Lilas Spiritual Smell Bent Little Miss Panda Parfums 06130 Lentisque Yves Rocher Chevrefeuille Lucien Lelong Tailspin Sanctuary Green Tea & Jasmin Jeanne Arthes Boum Muscat

Advertisement

Популярні бренди та аромати: