Дизайнери » C » Квіткові « Групи

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior для жінок

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Хочу: 3

основні акорди
квітковий
цитрус
свіжо-пряний
зелений
musky
Картинки
Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior для жінок Картинки Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior для жінок Картинки Dior Addict Eau Fraiche (2014) Christian Dior для жінок Картинки

Dior Addict Eau Fraiche (2014) від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Це новий аромат. Dior Addict Eau Fraiche (2014) був випущений в 2014. Верхня нота: Калабрійський Бергамот; ноти серця: Конвалія і Фрезія; базова нота Білий Мускус.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Калабрійський Бергамот

середні Ноти
Конвалія Фрезія

база Ноти
Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dior Addict Eau Fraiche (2014) by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Dior Addict Eau Fraiche (2014) Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche (2014) fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Dior Addict Eau Fraiche (2014), ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dior Addict Eau Fraiche (2014) від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dior Addict Eau Fraiche (2014) від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Celine Dion Celine Dion Parfum Notes Celine Dion Spring in Paris Christian Dior Forever and Ever Dior Vera Wang Vera Wang Jean-Louis Scherrer Nuits de Scherrer Yves Saint Laurent Paris Eau de Printemps Essentially Me Tangos Julian Rouas Swing Glamour Histoires de Parfums Tubereuse 3 Animale Melange Perfume Roll-On Perfume No. 11 DSH Perfumes Nouveau Gardenia Lord`s Jester Anthea

Advertisement

Популярні бренди та аромати: