Дизайнери » C » Квіткові « Групи

Dior Addict Summer Peonies Christian Dior для жінок

Dior Addict Summer Peonies Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 2

основні акорди
квітковий
fresh
цитрус
троянда
пудровий
Картинки
Dior Addict Summer Peonies Christian Dior для жінок Картинки

Dior Addict Summer Peonies від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Dior Addict Summer Peonies був випущений в 2007. Верхні ноти: Бергамот і Апельсин; ноти серця: Півонія і Фіалка; базова нота Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот Апельсин

середні Ноти
Півонія Фіалка

база Ноти
Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dior Addict Summer Peonies by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Dior Addict Summer Peonies Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Dior Addict Summer Peonies by Christian Dior 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Dior Addict Summer Peonies fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Dior Addict Summer Peonies, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dior Addict Summer Peonies від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dior Addict Summer Peonies від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Oscar de la Renta Oscar Island Flowers Tommy Hilfiger Tommy Girl Summer Cologne 2006 Versace Blonde Estée Lauder Pleasures Artist`s Edition 2008 Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Biotherm Eau Vitaminee Fabi Fabi Per Lei Celine Dion Spring in Provence Pacifica Waikiki Pikake Bruno Acampora Blu Caron Farnesiana Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble

Популярні бренди та аромати: