Дизайнери » C » Деревні Ароматичні « Групи

Dior Homme Eau for Men Christian Dior для чоловіків

Dior Homme Eau for Men Christian Dior для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Хочу: 1

основні акорди
цитрус
пудровий
дерево
квітковий
aromatic
Відео
Dior Homme Eau for Men Christian Dior для чоловіків Відео
Картинки
Dior Homme Eau for Men Christian Dior для чоловіків Картинки Dior Homme Eau for Men Christian Dior для чоловіків Картинки Dior Homme Eau for Men Christian Dior для чоловіків Картинки Dior Homme Eau for Men Christian Dior для чоловіків Картинки Dior Homme Eau for Men Christian Dior для чоловіків Картинки

Dior Homme Eau for Men від Christian Dior - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Це новий аромат. Dior Homme Eau for Men був випущений в 2014. Парфумер: Francois Demachy. Верхні ноти: Грейпфрут, Калабрійський Бергамот і Коріандр; нота серця: Тосканський Ірис; ноти бази Кедр з Вірджинії і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Грейпфрут Калабрійський Бергамот Коріандр

середні Ноти
Тосканський Ірис

база Ноти
Кедр з Вірджинії Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 1
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dior Homme Eau for Men by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Dior Homme Eau for Men Відгуки про аромати

Dixon
Dixon

Аромат на тему: "А знаете есть такой хороший парфюм Dior Homme? Вот от него маленький намек." - примерно так. Еще одна версия на известный и любимый многими ирисовый аромат. Я не берусь судить категорично, но кто любит оригинал, лучше проходить мимо этой Eau.

На старте цитрусовые с пряным кориандром, которые по замыслу должны сделать аромат более свежим, а значит максимально носибельным по времени года. Потом выходит ирис, выдает известную пудровость, а ближе к базе аромат начинает теплеть, становиться более легким, сладким и начинает улетучиваться. Стойкости хватает на 1,5 - 2 часа, потом становится слышен близко к коже.

Впечатление оставляет не самое приятное: как будто оригинальный Dior Homme разбавили в несколько раз, добавили свежести чем и испортили оригинальный парфюм. При его использовании приходит мысль о том, что это Dior Homme, но выпущенный по "лицензии". По-моему это никудышняя пародия на хороший парфюм.

Берите оригинал пока выпускают!

Mar
04
2016

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Dior Homme Eau for Men by Christian Dior 1.00 out of 5 based on 1 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Dior Homme Eau for Men fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Dior Homme Eau for Men, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dior Homme Eau for Men від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dior Homme Eau for Men від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Sergio Tacchini Feel Good Man Jean Patou Voyageur Acqua di Parma Acqua di parma Blue Mediterraneo - Mirto di Panarea Carthusia Carthusia Uomo Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn Geo. F. Trumper Marlborough Cologne Etro Pegaso Profumi del Forte By Night Black A Perfume Organic Perfumed Wine - Rosé CB I Hate Perfume Russian Caravan Tea Rubino Cosmetics Predateur ou Proie Jeanne Arthes Rocky Man

Популярні бренди та аромати: