Дизайнери » C » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Dior Homme Intense Christian Dior для чоловіків

Dior Homme Intense Christian Dior для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3

основні акорди
пудровий
дерево
ваніль
квітковий
амбра
Картинки
Dior Homme Intense Christian Dior для чоловіків Картинки

Dior Homme Intense від Christian Dior - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Dior Homme Intense був випущений в 2007. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Ірис, Ваніль, Амбра, Кедр і Ветивер.

Ноти аромату

Ірис Ваніль Амбра Кедр Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 1
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 1
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dior Homme Intense by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Dior Homme Intense Відгуки про аромати

Петра
Петра

Породистый сладковато-деревяшечный парфюм, ближе к базе пудрится-помадится. Очень похож на самый первый Dior Homme, только действительно более интенсивный, вот уж название правильное. Для, опять же, породистых мужчин и для женщин без предрассудков ввиду того как определил производитель принадлежность запаха по половому признаку. Очень люблю слышать этот запах от своего парня и сама люблю им (ароматом, тоесть)) пользоваться.

Sep
27
2015

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Dior Homme Intense by Christian Dior 4.50 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Dior Homme Intense fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Dior Homme Intense, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dior Homme Intense від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dior Homme Intense від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Hermes Rouge Hermes Eau Delicate Gucci Gucci Rush 2 Mauboussin M Moi Kenneth Cole Reaction for Her Clean Clean Lather Carolina Herrera 212 Splash 2008 Jovoy Paris Poudre Diptyque Tam Dao Melange Perfume Roll-On Perfume No. 7 Borsalino Donna Omnia Profumi Granato Segreti di Lucca Luludi - Fiori Nomadi

Популярні бренди та аромати: