Дизайнери » C » Деревні Ароматичні « Групи

Dior Homme Sport 2012 Christian Dior для чоловіків

Dior Homme Sport 2012 Christian Dior для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Був: 1

основні акорди
цитрус
свіжо-пряний
дерево
пудровий
квітковий
Відео
Dior Homme Sport 2012 Christian Dior для чоловіків Відео
Картинки
Dior Homme Sport 2012 Christian Dior для чоловіків Картинки Dior Homme Sport 2012 Christian Dior для чоловіків Картинки Dior Homme Sport 2012 Christian Dior для чоловіків Картинки

Dior Homme Sport 2012 від Christian Dior - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Dior Homme Sport 2012 був випущений в 2012. Парфумер: Francois Demachy. Верхні ноти: Цитрон і Квітка Імбиру; нота серця: Ірис; ноти бази Зелені ноти і Кедр.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Цитрон Квітка Імбиру

середні Ноти
Ірис

база Ноти
Зелені ноти Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Dior Homme Sport 2012 by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Dior Homme Sport 2012 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Dior Homme Sport 2012 by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Dior Homme Sport 2012 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Dior Homme Sport 2012, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Dior Homme Sport 2012 від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Dior Homme Sport 2012 від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Hugo Boss Boss In Motion Blue Emanuel Ungaro Apparition Homme Parah Parah Man The Different Company Sel de Vetiver Fragonard Les Naturelles: Lavande Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Lavender Profumum Roma Acqua Viva Memo Moon Safari Corine de Farme Tabac Spirit S.T. Dupont S.T. Dupont Essence Pure ICE Pour Homme Smell Bent Brussels Sprouted Jeanne Arthes Rocky Man White

Популярні бренди та аромати: