Дизайнери » C » Квіткові Зелені « Групи

Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior для жінок

Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
квітковий
жовтоквітковий
білоквітковий
солодкі ноти
зелений
Картинки
Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior для жінок Картинки Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior для жінок Картинки

Diorissimo Extrait de Parfum від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Це новий аромат. Diorissimo Extrait de Parfum був випущений в 2014. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Конвалія , Іланг-Ілінг і Жасмин Самбак.

Ноти аромату

Конвалія Іланг-Ілінг Жасмин Самбак

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Diorissimo Extrait de Parfum by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Diorissimo Extrait de Parfum Відгуки про аромати

Olena
Olena

Чиста конвалія! дзвінка, весняна і ніжна! Якщо хтось шукає чистий моноаромат конвалії - дуже рекомендую!

Oct
25
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Diorissimo Extrait de Parfum by Christian Dior 3.00 out of 5 based on 3 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Diorissimo Extrait de Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Diorissimo Extrait de Parfum, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Diorissimo Extrait de Parfum від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Diorissimo Extrait de Parfum від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Calvin Klein Eternity Summer 2006 Issey Miyake Soleil d`Issey Tous Violet Gai Mattiolo Be Sparkling Salvador Dali Eau de Dali Frapin Esprit de Fleurs Chloe Eau de Fleurs Capucine Vicky Tiel Originale Bella Bellissima Perfect Day Parfums Berdoues 1902 Lavande Parfums 06130 Lentisque Florascent Aqua Aromatica The Vert

Популярні бренди та аромати: