Дизайнери » C » Ароматичні « Групи

Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior для жінок

Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1

основні акорди
цитрус
aromatic
квітковий
свіжо-пряний
зелений
Картинки
Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior для жінок Картинки Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior для жінок Картинки Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior для жінок Картинки Eau de Dior Coloressence Energizing Christian Dior для жінок Картинки

Eau de Dior Coloressence Energizing від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Ароматичні. Eau de Dior Coloressence Energizing був випущений в 2000. Парфумер: Max Gavarry. Верхні ноти: Апельсин, М'ята, Лимонна Вербена і Лимон; ноти серця: Магнолія, Фіалка і Троянда; ноти бази Ялина і Мускус.

Perfume rating: 5.00 out of 5 with 1 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Апельсин М'ята Лимонна Вербена Лимон

середні Ноти
Магнолія Фіалка Троянда

база Ноти
Ялина Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau de Dior Coloressence Energizing by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Eau de Dior Coloressence Energizing Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Eau de Dior Coloressence Energizing, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau de Dior Coloressence Energizing від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau de Dior Coloressence Energizing від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Avon Individual Blue for Him s.Oliver Love Man 2008 Yves Rocher Homme Nature Roger & Gallet Eau de Shiso Aroma Riva L`Altra Follia Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice Odori Tabacco Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli Masaki Matsushima M; Men Roger & Gallet L`Homme Maurer & Wirtz 4711 Acqua Colonia Rhubarb & Clary Sage Skeem Tea Leaf

Advertisement

Популярні бренди та аромати: