Дизайнери » C » Ароматичні « Групи

Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior для жінок

Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
дерево
пудровий
квітковий
троянда
цитрус
Картинки
Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior для жінок Картинки Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior для жінок Картинки Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior для жінок Картинки Eau de Dior Coloressence Relaxing Christian Dior для жінок Картинки

Eau de Dior Coloressence Relaxing від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Ароматичні. Eau de Dior Coloressence Relaxing був випущений в 2000. Парфумер: Domitille Michalon. Верхні ноти: Дерево Інжиру і Дерево Лимона; ноти серця: Фіалка, Геліотроп і Троянда; ноти бази Сандал, Боби Тонка, Ваніль і Кедр.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Дерево Інжиру Дерево Лимона

середні Ноти
Фіалка Геліотроп Троянда

база Ноти
Сандал Боби Тонка Ваніль Кедр

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau de Dior Coloressence Relaxing by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Eau de Dior Coloressence Relaxing Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Eau de Dior Coloressence Relaxing, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau de Dior Coloressence Relaxing від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau de Dior Coloressence Relaxing від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Tommy Hilfiger T Christian Dior Fahrenheit Summer 2006 Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men L`Erbolario Te Bianco Cinq Mondes Eau Egyptienne Perfumer`s Workshop Samba Nova Homme Acqua di Parma Blu Mediterraneo Foglie di Basilico Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli Roger & Gallet L`Homme Julian Rouas Swing Exstasy Night Demeter Fragrance White Russian Solinotes Coco

Advertisement

Популярні бренди та аромати: