Дизайнери » C » Східні Ванільні « Групи

Fève Délicieuse Christian Dior для жінок та чоловіків

Fève Délicieuse Christian Dior для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1

основні акорди
солодкі ноти
aromatic
balsamic
ваніль
теплий пряний
Картинки
Fève Délicieuse Christian Dior для жінок та чоловіків Картинки

Fève Délicieuse від Christian Dior - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Це новий аромат. Fève Délicieuse був випущений в 2015. Парфумер: Francois Demachy. Верхні ноти: Лаванда і М'ята; ноти серця: Вишня, Фрезія і Жасмин; ноти бази Бензоїн, карамель, Кедр, Какао Біб, Боби Тонка, Шкіра, Сандал, Ваніль, Молоко і Праліне.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лаванда М'ята

середні Ноти
Вишня Фрезія Жасмин

база Ноти
Бензоїн карамель Кедр Какао Біб Боби Тонка Шкіра Сандал Ваніль Молоко Праліне

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Fève Délicieuse by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Fève Délicieuse Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Fève Délicieuse fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Fève Délicieuse, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Fève Délicieuse від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Fève Délicieuse від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Comptoir Sud Pacifique Matin Calin Deborah Be Gourmand - Bon Bon Honore des Pres Sexy Angelic Thierry Mugler Angel Liqueur de Parfum M. Micallef Vanille Aoud Acorelle Vanille Ambree Laurence Dumont Tendre Madeleine Laurence Dumont Vanille Bourbon Montale Chypre Vanille Laurence Dumont Creme Brulee Farmacia SS. Annunziata Cara Jeanne Arthes Cassandra Blanc

Популярні бренди та аромати: