Дизайнери » C » Деревні Квіткові Мускусні « Групи

Fahrenheit Absolute Christian Dior для чоловіків

Fahrenheit Absolute Christian Dior для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 4 Хочу: 1

основні акорди
balsamic
димні ноти
пудровий
уд
квітковий
Відео
Fahrenheit Absolute Christian Dior для чоловіків Відео
Картинки
Fahrenheit Absolute Christian Dior для чоловіків Картинки Fahrenheit Absolute Christian Dior для чоловіків Картинки Fahrenheit Absolute Christian Dior для чоловіків Картинки

Fahrenheit Absolute від Christian Dior - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Квіткові Мускусні. Fahrenheit Absolute був випущений в 2009. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Ладан , Мирро, Дерево Агар (Уд) і Фіалка.

Perfume rating: 4.33 out of 5 with 3 votes.

Ноти аромату

Ладан Мирро Дерево Агар (Уд) Фіалка

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 2
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 2
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Fahrenheit Absolute by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Fahrenheit Absolute Відгуки про аромати

retrogad
retrogad

Для меня этот Фаренгейт в одном ключе и звучании с Jean Paul Gaultier Kokorico, в нем для меня мало уда и почти нет ладана. Фиалка в нем пыльная, уд именно дерево, а сам аромат темный. Стойкость часов пять.

Dec
08
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Fahrenheit Absolute fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Fahrenheit Absolute, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Fahrenheit Absolute від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Fahrenheit Absolute від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Квіткові Мускусні
Carolina Herrera Herrera For Men Chloe Chloe Collection 2005 Donna Karan DK Serge Lutens Gris Clair Escentric Molecules Escentric 01 Bond No 9 Andy Warhol Silver Factory Tommy Hilfiger Tommy 10 Ghost Ghost Deepest Night Ralph Lauren Romance Silver Lancome Magnifique ID Parfums Secrets de Hammam Divine L`etre Aime Homme

Advertisement

Популярні бренди та аромати: