Дизайнери » C » Деревні Ароматичні « Групи

Fahrenheit Summer 2007 Christian Dior для чоловіків

Fahrenheit Summer 2007 Christian Dior для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
дерево
пудровий
пачулі
цитрус
свіжо-пряний

Fahrenheit Summer 2007 від Christian Dior - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Fahrenheit Summer 2007 був випущений в 2007. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Фіалка, Фрезія, Сандал, Пачулі, Кедр і Амбра.

Ноти аромату

Цитруси Фіалка Фрезія Сандал Пачулі Кедр Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Fahrenheit Summer 2007 by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Fahrenheit Summer 2007 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Fahrenheit Summer 2007 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Fahrenheit Summer 2007, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Fahrenheit Summer 2007 від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Fahrenheit Summer 2007 від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Pal Zileri Concept No 18 Avon Christian Lacroix Noir Guerlain Vetiver Frozen Fragrance Giorgio Armani Emporio Armani For Him 2008 Gin Tonic Gin Tonic Man Jennifer Lopez Deseo for Men Etro Messe de Minuit Giorgio Armani Onde Vertige David & Victoria Beckham Pure Instinct M. Asam Men Wild Water Caron Le 3` Homme de Caron Parfums Berdoues 1902 Tonique

Популярні бренди та аромати: