Дизайнери » C » Деревні Ароматичні « Групи

Higher Black Christian Dior для чоловіків

Higher Black Christian Dior для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
дерево
фруктовий
свіжо-пряний
зелений

Higher Black від Christian Dior - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Higher Black був випущений в 2002. Higher Black був створений парфумером Olivier Gillotin і Olivier Pescheux. Верхні ноти: м Амалфі, Персик, М'ята і Груша; ноти серця: Розмарин, Кипарис і Спеції; ноти бази Мускус і Груша.

Піраміда композиції

верхні Ноти
м Амалфі Персик М'ята Груша

середні Ноти
Розмарин Кипарис Спеції

база Ноти
Мускус Груша

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Higher Black by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Higher Black Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Higher Black fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Higher Black, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Higher Black від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Higher Black від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Davidoff Cool Water Deep Sea Scent and Sun Gianfranco Ferre GF Ferre Bluemusk Jean Patou Voyageur Maitre Parfumeur et Gantier Bois de Turquie Le Prince Jardinier L`Eau de Prince Jardinier Saint Amour Si Pure Pour Homme Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LUI Hawaiian Water Guerlain Guerlain Homme Intense Demeter Fragrance Dirt CB I Hate Perfume Revelation UNTITLED Untitled No. 5 by Maria McElroy Nicolai Parfumeur Createur Baladin

Advertisement

Популярні бренди та аромати: