Дизайнери » C » Східні Ванільні « Групи

Hypnotic Poison Extrait de Parfum Christian Dior для жінок

Hypnotic Poison Extrait de Parfum Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 4
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3 Хочу: 1

основні акорди
ваніль
білоквітковий
троянда
солодкі ноти
пудровий

Hypnotic Poison Extrait de Parfum від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. Hypnotic Poison Extrait de Parfum був створений в 2000-і роки Hypnotic Poison Extrait de Parfum був створений парфумером Annick Menardo і Francois Demachy. Верхні ноти: Жасмин і Квітка Африканського Апельсина; нота серця: Троянда; базова нота Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Жасмин Квітка Африканського Апельсина

середні Ноти
Троянда

база Ноти
Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Hypnotic Poison Extrait de Parfum by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Hypnotic Poison Extrait de Parfum Відгуки про аромати

Pastello
Pastello

Тонка ваніль та пишна роза.

Dec
26
2014

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Hypnotic Poison Extrait de Parfum by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Hypnotic Poison Extrait de Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Hypnotic Poison Extrait de Parfum, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Hypnotic Poison Extrait de Parfum від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Hypnotic Poison Extrait de Parfum від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Chanel Allure eau de parfum Lolita Lempicka Caprice Reglisse Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Let Them Eat Cake Lavanila Laboratories Vanilla Coconut Honore des Pres Sexy Angelic Sarah Horowitz Parfums Perfect Kiss Corine de Farme Douceur Nature Vanilla Laurence Dumont Vanille Frangipanier Yves Rocher Cap Nature Noix de Coco Esteban Baume Tolu Sabon Oneg (Patchouli Vanilla) Rituals No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops

Популярні бренди та аромати: