Дизайнери » C » Квіткові Фруктові « Групи

J`Adore Anniversaire en Or Christian Dior для жінок

J`Adore Anniversaire en Or Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
квітковий
цитрус
фруктовий
дерево
солодкі ноти
пудровий

J`Adore Anniversaire en Or від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. J`Adore Anniversaire en Or був випущений в 2004. Верхні ноти: Петитгрейн і Плющ; ноти серця: Фіалка, Орхідея і Троянда; ноти бази Чорна Смородина, Дамаська Слива, Мускус і Тангерин.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Петитгрейн Плющ

середні Ноти
Фіалка Орхідея Троянда

база Ноти
Чорна Смородина Дамаська Слива Мускус Тангерин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about J`Adore Anniversaire en Or by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

J`Adore Anniversaire en Or Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior J`Adore Anniversaire en Or, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати J`Adore Anniversaire en Or від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на J`Adore Anniversaire en Or від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Burberry Burberry Brit Mexx Mexx Waterlove Woman Azzaro Pink Tonic Davidoff Cool Water Sea Scent and Sun Sweet Years Funny Days Christian Audigier Ed Hardy Women's EDT Givenchy Be Givenchy Ella Mikao Yujin Gold Ella Mikao Yujin Fendi Fan di Fendi Anna Sui Forbidden Affair Bath House Feeling Gorgeous

Популярні бренди та аромати: