Дизайнери » C » Квіткові « Групи

J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior для жінок

J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
жовтоквітковий
білоквітковий
троянда
солодкі ноти
дерево
Картинки
J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior для жінок Картинки J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior для жінок Картинки

J`Adore Extrait de Parfum від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Це новий аромат. J`Adore Extrait de Parfum був випущений в 2014. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Травнева Троянда, Іланг-Іланг і Жасмин Самбак.

Ноти аромату

Травнева Троянда Іланг-Іланг Жасмин Самбак

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about J`Adore Extrait de Parfum by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

J`Adore Extrait de Parfum Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior J`Adore Extrait de Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior J`Adore Extrait de Parfum, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати J`Adore Extrait de Parfum від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на J`Adore Extrait de Parfum від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Vera Wang Sheer Veil Matthew Williamson Jasmine Sambac Fragonard Marche aux Fleurs Kai Kai Prada Infusion de Fleur d'Oranger Lancome Miracle Tendre Voyage Stella McCartney Stella in Two Peony M∙A∙C Turquatic Tallulah Jane Tallulah Lancome 2000 et Une Rose Yardley Lily of the Valley Henri Bendel Gardenia & Vanilla

Advertisement

Популярні бренди та аромати: