Дизайнери » C » Квіткові « Групи

J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior для жінок

J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
жовтоквітковий
білоквітковий
троянда
солодкі ноти
дерево
Картинки
J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior для жінок Картинки J`Adore Extrait de Parfum Christian Dior для жінок Картинки

J`Adore Extrait de Parfum від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Це новий аромат. J`Adore Extrait de Parfum був випущений в 2014. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Травнева Троянда, Іланг-Іланг і Жасмин Самбак.

Ноти аромату

Травнева Троянда Іланг-Іланг Жасмин Самбак

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about J`Adore Extrait de Parfum by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

J`Adore Extrait de Parfum Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior J`Adore Extrait de Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior J`Adore Extrait de Parfum, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати J`Adore Extrait de Parfum від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на J`Adore Extrait de Parfum від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Vera Wang Sheer Veil Il Profvmo Rose Secrète Creed Fantasia de Fleurs Le Prince Jardinier Bouton de Rose Kenzo Flower by Kenzo Winter Flowers Korloff Paris Kn°III Bob Mackie Perhaps Antica Farmacista Tuberose, Hyacinth & Lily of the Valley Costes Costes 2 Calvin Klein Eternity Summer 2010 Caswell Massey Lilac Orla Kiely Orla Kiely

Advertisement

Популярні бренди та аромати: