Дизайнери » C » Квіткові Фруктові « Групи

J`Adore Summer Fragrance Christian Dior для жінок

J`Adore Summer Fragrance Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Був: 2

основні акорди
квітковий
солодкі ноти
фруктовий
білоквітковий
цитрус
пудровий

J`Adore Summer Fragrance від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. J`Adore Summer Fragrance був випущений в 2004. Верхні ноти: Чампака і Мандарин; ноти серця: Орхідея, Жасмин, Конвалія і Фіалка; ноти бази Слива, Деревні Ноти і Ожина.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Чампака Мандарин

середні Ноти
Орхідея Жасмин Конвалія Фіалка

база Ноти
Слива Деревні Ноти Ожина

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about J`Adore Summer Fragrance by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

J`Adore Summer Fragrance Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

J`Adore Summer Fragrance by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior J`Adore Summer Fragrance fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior J`Adore Summer Fragrance, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати J`Adore Summer Fragrance від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на J`Adore Summer Fragrance від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Givenchy Jardin d'Interdit Naomi Campbell Exult Esprit Esprit Collection Escada Escada Blue Romance Cafe Parfums Cafe South Beach Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Prescriptives Calyx Floris Fleur O Boticario Insensatez Agatha Ruiz de la Prada Oh La La! Corine de Farme Witch Hay Lin Chevignon Forever Mine Into The Legend for Women

Популярні бренди та аромати: