Дизайнери » C » Квіткові « Групи

J`Adore Voile de Parfum Christian Dior для жінок

J`Adore Voile de Parfum Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Був: 1

основні акорди
пудровий
musky
троянда
квітковий
дерево
Картинки
J`Adore Voile de Parfum Christian Dior для жінок Картинки

J`Adore Voile de Parfum від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. J`Adore Voile de Parfum був випущений в 2013. Верхня нота: Дамаська Троянда; нота серця: Тосканський Ірис; базова нота Білий Мускус.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 3 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Дамаська Троянда

середні Ноти
Тосканський Ірис

база Ноти
Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about J`Adore Voile de Parfum by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

J`Adore Voile de Parfum Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior J`Adore Voile de Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior J`Adore Voile de Parfum, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати J`Adore Voile de Parfum від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на J`Adore Voile de Parfum від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Oscar de la Renta Oscar Violet Perry Ellis 360° Halloween Halloween Fatal Rose Victorio & Lucchino V & L Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Susanne Lang Lotus Blossom Maitre Parfumeur et Gantier Fleur des Comores Ana Hickmann Ana Calvin Klein Eternity Summer 2010 DSH Perfumes En Fleur Keiko Mecheri Mogador Novaya Zarya Kuznetsky Most

Advertisement

Популярні бренди та аромати: