Дизайнери » C » Квіткові « Групи

J`Adore Voile de Parfum Christian Dior для жінок

J`Adore Voile de Parfum Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Був: 1

основні акорди
пудровий
троянда
musky
квітковий
дерево
Картинки
J`Adore Voile de Parfum Christian Dior для жінок Картинки

J`Adore Voile de Parfum від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. J`Adore Voile de Parfum був випущений в 2013. Верхня нота: Дамаська Троянда; нота серця: Тосканський Ірис; базова нота Білий Мускус.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 3 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Дамаська Троянда

середні Ноти
Тосканський Ірис

база Ноти
Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about J`Adore Voile de Parfum by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

J`Adore Voile de Parfum Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior J`Adore Voile de Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior J`Adore Voile de Parfum, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати J`Adore Voile de Parfum від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на J`Adore Voile de Parfum від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Boucheron Miss Boucheron Anna Sui Dolly Girl Ooh La Love Cerruti Cerruti En Fleurs Jean Patou 1000 Abercrombie & Fitch 41 Creed 2000 Fleurs Opus Oils Island Girl: Island (Hawaiian) Stella McCartney Stella Sheer 2009 Gloria Vanderbilt Glorious Costes Costes 2 Laurence Dumont Musc Blanc Le Labo Bouquet Blanc

Advertisement

Популярні бренди та аромати: