Дизайнери » C » Східні Ванільні « Групи

L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior для жінок

L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
ніжно-пряний
ваніль
солодкі ноти
пудровий
білоквітковий
Картинки
L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior для жінок Картинки L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior для жінок Картинки

L`Elixir Hypnotic Poison від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. L`Elixir Hypnotic Poison був випущений в 2008. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Лакриця, Зірчатий Аніс, Жасмин і Ваніль.

Ноти аромату

Лакриця Зірчатий Аніс Жасмин Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 1
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 1
 
дуже сильний 1
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L`Elixir Hypnotic Poison by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

L`Elixir Hypnotic Poison Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

L`Elixir Hypnotic Poison by Christian Dior 3.33 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L`Elixir Hypnotic Poison від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L`Elixir Hypnotic Poison від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Elizabeth Arden Provocative Interlude Chopard Casmir Chopard Wish Pure Montale Mukhallat The Body Shop Vanilla Perfume Oil Montale Vanilla Extasy Jessica Simpson Fancy Alexandre Barthet Barth Demeter Fragrance Hershey’s Milk Chocolate Kisses Teufels Kuche Lament Thierry Mugler Show Collection Angel Extrait de Parfum Galimard Cantabelle

Популярні бренди та аромати: