Дизайнери » C » Східні Ванільні « Групи

L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior для жінок

L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Був: 1 Хочу: 2

основні акорди
ніжно-пряний
ваніль
солодкі ноти
пудровий
білоквітковий
Картинки
L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior для жінок Картинки L`Elixir Hypnotic Poison Christian Dior для жінок Картинки

L`Elixir Hypnotic Poison від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Ванільні. L`Elixir Hypnotic Poison був випущений в 2008. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Лакриця, Зірчатий Аніс, Жасмин і Ваніль.

Perfume rating: 3.33 out of 5 with 3 votes.

Ноти аромату

Лакриця Зірчатий Аніс Жасмин Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 1
 
дуже стійкий 1
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 1
 
дуже сильний 1
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L`Elixir Hypnotic Poison by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

L`Elixir Hypnotic Poison Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior L`Elixir Hypnotic Poison, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L`Elixir Hypnotic Poison від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L`Elixir Hypnotic Poison від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Ванільні
Gabriela Sabatini Devotion Comptoir Sud Pacifique Caramel Sunset Anna Sui Sui Dreams Ginestet Botrytis Opus Oils Island Girl: Tropique (Madagascar) Alexandre Barthet Barth Red Pearl Red Pearl Demeter Fragrance Jelly Belly Hot Fudge Sundae Corine de Farme Disney Princess Pink Toffe Dream Love & Toast Honey Coconut Faberlic Chocolate Story Pacifica Indian Coconut Nectar

Advertisement

Популярні бренди та аромати: