Дизайнери » C » Квіткові Фруктові « Групи

L'or J'adore The Absolute Perfume Christian Dior для жінок

L'or J'adore The Absolute Perfume Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1

основні акорди
квітковий
fresh
musky
солодкі ноти
білоквітковий

L'or J'adore The Absolute Perfume від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. L'or J'adore The Absolute Perfume був випущений в 2007. Верхні ноти: Запашний Горошок і Півонія; ноти серця: Фіалка, Чампака і Магнолія; базова нота Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Запашний Горошок Півонія

середні Ноти
Фіалка Чампака Магнолія

база Ноти
Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about L'or J'adore The Absolute Perfume by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

L'or J'adore The Absolute Perfume Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior L'or J'adore The Absolute Perfume fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior L'or J'adore The Absolute Perfume, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати L'or J'adore The Absolute Perfume від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на L'or J'adore The Absolute Perfume від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Avon Be ... Kissable! Giorgio Beverly Hills Wings Givenchy Insense Ultramarine Beach Girl Christian Dior Dior Addict 2 Summer Litchi Etro Benetroessere Resort Iceberg Iceberg Twice Ice Jean Patou PanAme Ella Mikao Yujin Floa L`Artisan Parfumeur Mure Et Musc Extrait de Parfum Mistral Wild Blackberry Shiseido Zen Eau de Parfum Carol`s Daughter Jamaican Punch

Advertisement

Популярні бренди та аромати: