Дизайнери » C » Цитрусові Ароматичні « Групи

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Christian Dior для жінок та чоловіків

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Christian Dior для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
fresh
musky
білоквітковий
свіжо-пряний
Картинки
La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Christian Dior для жінок та чоловіків Картинки

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale від Christian Dior - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale був випущений в 2010. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Неролі і Мускус.

Ноти аромату

Цитруси Неролі Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на La Collection Couturier Parfumeur Cologne Royale від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Chevignon Best of Chevignon Thierry Mugler Mugler Cologne Byblos Blu Men Enjoy Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Air-Val International The Simpsons Frederic Malle Outrageous! Trance Essence Chen Xi First Light of Dawn Honore des Pres Honore`s Trip Animale Animale Temptation for Men Stila Jade Blossom Bath and Body Works Citron Intelligent Nutrients Innercalm

Популярні бренди та аромати: