Дизайнери » C » Ароматичні « Групи

La Collection Couturier Parfumeur Granville Christian Dior для жінок

La Collection Couturier Parfumeur Granville Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
aromatic
дерево
свіжо-пряний
цитрус
трав'янистий
Картинки
La Collection Couturier Parfumeur Granville Christian Dior для жінок Картинки

La Collection Couturier Parfumeur Granville від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Ароматичні. La Collection Couturier Parfumeur Granville був випущений в 2010. Парфумер: Francois Demachy. Верхні ноти: Лимон, Розмарин і Чебрець; ноти серця: Сосна і Дрок; ноти бази Перець, Сандал і Деревні Ноти.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Лимон Розмарин Чебрець

середні Ноти
Сосна Дрок

база Ноти
Перець Сандал Деревні Ноти

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Granville by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

La Collection Couturier Parfumeur Granville Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Granville, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати La Collection Couturier Parfumeur Granville від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на La Collection Couturier Parfumeur Granville від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Ароматичні
Pino Silvestre Green Generation Unisex Avon Blue Rush Burberry Burberry Summer for Men Parfums DelRae Eau Illuminee Monotheme Fine Fragrances Venezia Tea Leaves White Tea & Rice Aramis New West for Him Cinq Mondes Eau Egyptienne Paul Sebastian PS Fine Cologne Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 Yosh U4eahh! 2.43 Ann Taylor Chic Paco Rabanne XS Pour Homme Sensual Summer

Популярні бренди та аромати: