Дизайнери » C » Шкіряні « Групи

La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud Christian Dior для чоловіків

La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud Christian Dior для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1 Хочу: 3

основні акорди
анімалістичні ноти
шкіра
musky
уд
дерево
Картинки
La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud Christian Dior для чоловіків Картинки

La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud від Christian Dior - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Шкіряні. La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud був випущений в 2010. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Ветивер, Французький Лабданум, Береза, Сандал, Пачулі, Кедр з Вірджинії, Віск, Амбра, Гвоздика, Кардамон, Цивета, Дерево Агар (Уд), Шкіра і Аміріс (Американський сандал).

Perfume rating: 5.00 out of 5 with 1 votes.

Ноти аромату

Ветивер Французький Лабданум Береза Сандал Пачулі Кедр з Вірджинії Віск Амбра Гвоздика Кардамон Цивета Дерево Агар (Уд) Шкіра Аміріс  (Американський сандал)

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на La Collection Couturier Parfumeur Leather Oud від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шкіряні
English Leather English Leather Black Cartier Les Heures de Cartier: La Treizieme Heure XIII Jack Black Jack Black Signature Black Mark Boadicea the Victorious Complex Byredo Baudelaire Creed Royal English Leather James Heeley Cuir Pleine Fleur Ayala Moriel Espionage Ayala Moriel Frangipanni Gloves Krigler Lovely Patchouli 55 Truefitt & Hill Spanish Leather Montale Aoud Leather

Advertisement

Популярні бренди та аромати: