Дизайнери » C » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret Christian Dior для жінок

La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
musky
цитрус
fresh
свіжо-пряний
Картинки
La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret Christian Dior для жінок Картинки

La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret був випущений в 2010. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Цитруси, Квіткові Ноти і Мускус.

Ноти аромату

Цитруси Квіткові Ноти Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Chopard Infiniment Diesel Diesel Green Feminine Lacoste Lacoste Pour Femme Eau D`Italie Paestum Rose Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Champaca Morgan Light My Heart Collection Oscar de la Renta Oscar Gold Bond No 9 Nuits de Noho Burberry Burberry Sport for Women Honore des Pres I Love Les Carottes Arno Sorel Jardins de Babel Women Brut Parfums Prestige Imperial

Advertisement

Популярні бренди та аромати: