Дизайнери » C » Квіткові « Групи

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior для жінок

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
білоквітковий
троянда
ваніль
пудровий
жовтоквітковий
Картинки
La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Christian Dior для жінок Картинки

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 був випущений в 2010. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Ірис, Жасмин, Іланг-Іланг, Тубероза , Бензоїн, Ваніль, Троянда і Півонія.

Ноти аромату

Ірис Жасмин Іланг-Іланг Тубероза Бензоїн Ваніль Троянда Півонія

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на La Collection Couturier Parfumeur New Look 1947 від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Christian Lacroix Eau Florale Alfred Sung Sung Aftelier Jasmine Single David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night Trussardi Bianco Abercrombie & Fitch 41 Acqua di Genova Gold Lollia Imagine Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Jeanne Voyage Fragonard Reve Indien Aloha Beauty Red Hibiscus Katie Price aka Jordan Precious Love

Advertisement

Популярні бренди та аромати: