Дизайнери » C » Деревні « Групи

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior для чоловіків

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
дерево
aromatic
зелений
земляний
кава
Картинки
La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Christian Dior для чоловіків Картинки

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver від Christian Dior - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні. La Collection Couturier Parfumeur Vetiver був випущений в 2010. Парфумер: Francois Demachy. Композиція аромату включає ноти: Ветивер і Кава.

Ноти аромату

Ветивер Кава

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about La Collection Couturier Parfumeur Vetiver by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

La Collection Couturier Parfumeur Vetiver by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Vetiver, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати La Collection Couturier Parfumeur Vetiver від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на La Collection Couturier Parfumeur Vetiver від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні
Armand Basi Basi Homme Givenchy Very Irresistible Summer for Men 2006 Cartier Déclaration Edition Limitée Ralph Lauren Polo Modern Reserve Ajmal Vice Xerjoff Homme Ocean Pacific Ocean Pacific for Men Le Jardin Retrouve Eau de Vetyver M. Micallef Gaiac Oriflame Eclat for Men La Bouquetiere Dimanche Teufels Kuche Patchouly

Популярні бренди та аромати: