Дизайнери » C » Шипрові Квіткові « Групи

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior для жінок

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 2 Хочу: 1

основні акорди
цитрус
білоквітковий
зелений
aromatic
дерево
Картинки
Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior для жінок Картинки Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior для жінок Картинки Les Creations de Monsieur Dior Diorella Christian Dior для жінок Картинки

Les Creations de Monsieur Dior Diorella від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Les Creations de Monsieur Dior Diorella був випущений в 2009. Верхня нота: м Амалфі; нота серця: Жимолость; базова нота Ветивер.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 2 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
м Амалфі

середні Ноти
Жимолость

база Ноти
Ветивер

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorella by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Les Creations de Monsieur Dior Diorella Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Creations de Monsieur Dior Diorella від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Creations de Monsieur Dior Diorella від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
Lolita Lempicka The Heart-Catcher Jean-Louis Scherrer S de Scherrer Emilio Pucci Vivara (2007) Clarins Sunshine Fragrance Ineke Balmy Days & Sundays Ines de la Fressange Ines de la Fressange 2004 Germaine Monteil Royal Secret II Guerlain Sous le Vent Nez a Nez Rosier Ardent CB I Hate Perfume To See A Flower Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Faberlic Sleza Yurate

Advertisement

Популярні бренди та аромати: