Дизайнери » C » Квіткові Зелені « Групи

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior для жінок

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
квітковий
жовтоквітковий
білоквітковий
зелений
солодкі ноти
Картинки
Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior для жінок Картинки Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior для жінок Картинки Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Christian Dior для жінок Картинки

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum був випущений в 2009. Верхня нота: Іланг-Іланг; нота серця: Конвалія ; базова нота Жасмин.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Іланг-Іланг

середні Ноти
Конвалія

база Ноти
Жасмин

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Extrait de Parfum від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Cerruti Cerruti 1881 Eau d'Ete L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne Guerlain Cherry Blossom Delight Bath and Body Works Cucumber Melon Eau Jeune Orange Riviera Weil Eau de Weil Masaki Matsushima Mintea Ayala Moriel Viola Guerlain Aqua Allegoria Bouquet Numero 1 Cofinluxe Watt Mauve Tauer Perfumes Carillon pour un ange Schiaparelli Dance Arrogance

Advertisement

Популярні бренди та аромати: