Дизайнери » C » Шипрові « Групи

Les Creations de Monsieur Dior Diorling Christian Dior для жінок

Les Creations de Monsieur Dior Diorling Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
пачулі
шкіра
цитрус
білоквітковий
анімалістичні ноти
Картинки
Les Creations de Monsieur Dior Diorling Christian Dior для жінок Картинки

Les Creations de Monsieur Dior Diorling від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові. Les Creations de Monsieur Dior Diorling був випущений в 2012. Парфумер: Francois Demachy. Верхня нота: Бергамот; нота серця: Жасмин; ноти бази Пачулі і Шкіра.

Perfume rating: 2.33 out of 5 with 3 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот

середні Ноти
Жасмин

база Ноти
Пачулі Шкіра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorling by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Les Creations de Monsieur Dior Diorling Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorling fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorling, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Creations de Monsieur Dior Diorling від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Creations de Monsieur Dior Diorling від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові
Jacomo Paradox for Men Bill Blass Basic Black Revlon Flair Parfumerie Generale PG08 Intrigant Patchouli Ralph Lauren Polo Crest DSH Perfumes Feuilles Vertes (Green Leaves) Parfums 06130 Lys Farmacia SS. Annunziata Ybris Olivina Napa Valley Cielo Schiaparelli Snuff Escentric Molecules Escentric 03 Galimard Aigues Vives

Популярні бренди та аромати: