Дизайнери » C » Шипрові « Групи

Les Creations de Monsieur Dior Diorling Christian Dior для жінок

Les Creations de Monsieur Dior Diorling Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
пачулі
шкіра
цитрус
білоквітковий
анімалістичні ноти
Картинки
Les Creations de Monsieur Dior Diorling Christian Dior для жінок Картинки

Les Creations de Monsieur Dior Diorling від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові. Les Creations de Monsieur Dior Diorling був випущений в 2012. Парфумер: Francois Demachy. Верхня нота: Бергамот; нота серця: Жасмин; ноти бази Пачулі і Шкіра.

Perfume rating: 2.33 out of 5 with 3 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Бергамот

середні Ноти
Жасмин

база Ноти
Пачулі Шкіра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Diorling by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Les Creations de Monsieur Dior Diorling Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorling fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorling, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Creations de Monsieur Dior Diorling від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Creations de Monsieur Dior Diorling від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Шипрові
Tom Ford Noir de Noir M. Micallef Avant-Garde Mark Buxton English Breakfast Sarah Horowitz Parfums Perfect Chypre Christian Dior Diorling Revillon French Line Le Jardin Retrouve Pour Homme Boadicea the Victorious Reviving Novaya Zarya Shipr Floris JF Black Phoenix Alchemy Lab Banded Sea Snake Jeanne Arthes Shanghai Night

Advertisement

Популярні бренди та аромати: