Дизайнери » C » Цитрусові Ароматичні « Групи

Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior для жінок

Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1

основні акорди
цитрус
пачулі
aromatic
дерево
зелений
Картинки
Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior для жінок Картинки Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior для жінок Картинки Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior для жінок Картинки Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Christian Dior для жінок Картинки

Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche був випущений в 2009. Верхня нота: Мандарин; нота серця: Петитгрейн; базова нота Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Мандарин

середні Ноти
Петитгрейн

база Ноти
Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Creations de Monsieur Dior Eau Fraiche від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Giorgio Armani Emporio Armani Lui Annick Goutal Eau du Sud Histoires de Parfums 1828 Miller Harris Tangerine Vert Acqua di Genova Acqua di Genova, Colonia Classica Animale Animale Temptation for Men Max Deville Camera for Men Demeter Fragrance Mojito Ayala Moriel Sabotage Melange Perfume Roll-On Perfume No. 6 Cuba Paris Cuba Jungle Tiger La Bouquetiere Matins Vert

Популярні бренди та аромати: