Дизайнери » C » Квіткові « Групи

Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition Christian Dior для жінок

Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
троянда
квітковий
musky
цитрус
fresh
Картинки
Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition Christian Dior для жінок Картинки

Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition був випущений в 2011. Верхня нота: Сицилійський Мандарин; ноти серця: Півонія і Троянда; базова нота Білий Мускус.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Сицилійський Мандарин

середні Ноти
Півонія Троянда

база Ноти
Білий Мускус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 1
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition by Christian Dior 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Givenchy Hot Couture Estée Lauder Estee Bond No 9 Broadway Nite Liz Claiborne Curve Soul Tous Summer Yves Rocher Pur Desir de Pivoine Abercrombie & Fitch Classic Ormonde Jayne Sampaquita Pacifica Egyptian Bergamot Rose Flirt! Flowerific Bronnley Passion Flower Eau Fraiche Jill Stuart Night Jewel

Популярні бренди та аромати: