Дизайнери » C » Шипрові Квіткові « Групи

Miss Dior Extrait de Parfum Christian Dior для жінок

Miss Dior Extrait de Parfum Christian Dior для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 2
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Був: 1 Хочу: 1

основні акорди
зелений
пачулі
білоквітковий
balsamic
aromatic

Miss Dior Extrait de Parfum від Christian Dior - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Miss Dior Extrait de Parfum був випущений в 1947. Miss Dior Extrait de Parfum був створений парфумером Jean Carles і Paul Vacher. Верхня нота: Гальбанум; нота серця: Жасмин; базова нота Пачулі.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Гальбанум

середні Ноти
Жасмин

база Ноти
Пачулі

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Miss Dior Extrait de Parfum by Christian Dior.

Цей аромат схожий на  

Miss Dior Extrait de Parfum Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Miss Dior Extrait de Parfum by Christian Dior 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christian Dior Miss Dior Extrait de Parfum fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christian Dior Miss Dior Extrait de Parfum, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Miss Dior Extrait de Parfum від Christian Dior. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Miss Dior Extrait de Parfum від Christian Dior представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Шипрові Квіткові
ID Parfums Lettre a Anna Versace White Jeans Yves Rocher Comme une Evidence Kate Moss Kate by Kate Moss Luxury Edition Avon Anhelo Esteban Classic Chypre Keiko Mecheri Iris Pourpre DSH Perfumes Minuit Marbert Scarf Carven Intrigue O Boticario Accordes Harmonia Saffron James 'Ume

Популярні бренди та аромати: