Дизайнери » C » Східні Квіткові « Групи

Christina Aguilera by Night Christina Aguilera для жінок

Christina Aguilera by Night Christina Aguilera для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 3
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Був: 2 Хочу: 1

основні акорди
ваніль
солодкі ноти
фруктовий
пудровий
квітковий
Відео
Christina Aguilera by Night Christina Aguilera для жінок Відео
Картинки
Christina Aguilera by Night Christina Aguilera для жінок Картинки

Christina Aguilera by Night від Christina Aguilera - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Christina Aguilera by Night був випущений в 2009. Верхні ноти: Фрезія, Червоне Яблуко, Ревінь, Тангерин і Ананас; ноти серця: Геліотроп, Цвіт Персика і Конвалія; ноти бази Сандал, Дубовий Мох, Амбра і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Фрезія Червоне Яблуко Ревінь Тангерин Ананас

середні Ноти
Геліотроп Цвіт Персика Конвалія

база Ноти
Сандал Дубовий Мох Амбра Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 2
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Christina Aguilera by Night by Christina Aguilera.

Цей аромат схожий на  

Christina Aguilera by Night Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Christina Aguilera by Night by Christina Aguilera 5.00 out of 5 based on 3 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Christina Aguilera Christina Aguilera by Night fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Christina Aguilera Christina Aguilera by Night, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Christina Aguilera by Night від Christina Aguilera. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Christina Aguilera by Night від Christina Aguilera представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Nicolai Parfumeur Createur Maharadjah Erreuno Erreuno John Mac Steed Lady Mac Steed Rose Strange Invisible Perfumes Moon Garden Arrogance Arrogance Les Perfumes Heliotrophine Adidas Adidas Floral Dream Yves Saint Laurent Opium Fleur de Shanghai Andy Warhol Pop pour Femme Renato Balestra Diamante Nicole Farhi Femme Mary Kay Thinking of You Jean Paul Gaultier Classique Les d'ete 2005

Популярні бренди та аромати: