Дизайнери » C » Східні Квіткові « Групи

Scent Sheer CoSTUME NATIONAL для жінок

Scent Sheer CoSTUME NATIONAL для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 1 Був: 1

основні акорди
musky
амбра
зелений
білоквітковий
анімалістичні ноти

Scent Sheer від CoSTUME NATIONAL - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Східні Квіткові. Scent Sheer був випущений в 2003. Парфумер: Laurent Bruyere. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Чай, Мускус, Біла Амбра, Абрикос і Гібіскус.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 1 votes.

Ноти аромату

Жасмин Чай Мускус Біла Амбра Абрикос Гібіскус

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Scent Sheer by CoSTUME NATIONAL.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Scent Sheer Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про CoSTUME NATIONAL Scent Sheer fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про CoSTUME NATIONAL Scent Sheer, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Scent Sheer від CoSTUME NATIONAL. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Scent Sheer від CoSTUME NATIONAL представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні Квіткові
Givenchy Organza First Light Annick Goutal Songes Creed Love in White Monsoon Monsoon Opus Oils Island Girl: Mantra (Bali) Gale Hayman Sunset Boulevard Anya`s Garden Fairchild Christian Audigier Christian Audigier For Her Yves Rocher 8e Jour Ebba Los Angeles Miss Natasha Dorin Un Air d’Arabie Oud Mojo LIVE NOW Inspired by Buenos Aires

Advertisement

Популярні бренди та аромати: