Дизайнери » C » Квіткові Акватичні « Групи

Coleen X Coleen Rooney для жінок

Coleen X Coleen Rooney для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
musky
пачулі
цитрус
морський
амбра
теплий пряний

Coleen X від Coleen Rooney - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Акватичні. Coleen X був випущений в 2007. Верхні ноти: Цитруси і Апельсин; ноти серця: Троянда, Конвалія і Морська Вода; ноти бази Мускус, Пачулі, Кедр з Вірджинії і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Цитруси Апельсин

середні Ноти
Троянда Конвалія Морська Вода

база Ноти
Мускус Пачулі Кедр з Вірджинії Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Coleen X by Coleen Rooney.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Coleen X Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Coleen Rooney Coleen X fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Coleen Rooney Coleen X, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Coleen X від Coleen Rooney. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Coleen X від Coleen Rooney представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Акватичні
Byblos Byblos  Water Flower for Women Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques Ella Mikao Yujin Aqua The Body Shop Oceanus Perfume Oil Matthew Williamson Lotus Antonio Banderas Blue Seduction Lilly Pulitzer Beachy Bvlgari Omnia Green Jade Clinique Happy in Bloom 2010 Faberlic Alisez Galimard Si Tu Savais... Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route

Advertisement

Популярні бренди та аромати: