Дизайнери » C » Квіткові Акватичні « Групи

Coleen X Coleen Rooney для жінок

Coleen X Coleen Rooney для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
musky
пачулі
цитрус
морський
троянда
теплий пряний

Coleen X від Coleen Rooney - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Акватичні. Coleen X був випущений в 2007. Верхні ноти: Цитруси і Апельсин; ноти серця: Троянда, Конвалія і Морська Вода; ноти бази Мускус, Пачулі, Кедр з Вірджинії і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Цитруси Апельсин

середні Ноти
Троянда Конвалія Морська Вода

база Ноти
Мускус Пачулі Кедр з Вірджинії Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Coleen X by Coleen Rooney.

Цей аромат схожий на  

Coleen X Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Coleen Rooney Coleen X fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Coleen Rooney Coleen X, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Coleen X від Coleen Rooney. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Coleen X від Coleen Rooney представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Акватичні
Bvlgari Omnia Crystalline Salvador Dali Sea & Sun in Cadaques Michael Kors Island Lilly Pulitzer Beachy Jaguar Jaguar Fresh Woman Ulric de Varens Mini Blue Bath and Body Works P.S. I Love You Spring Fling Antonio Puig Thais Avon Exotic Beaches Faberlic Alisez Sabon Tal (Marine) Sarah Horowitz Parfums Artisan Collection Belle Route

Популярні бренди та аромати: