Дизайнери » C » Квіткові « Групи

Comme des Garcons 2 Flower Power Comme des Garcons для жінок

Comme des Garcons 2 Flower Power Comme des Garcons для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1

основні акорди
зелений
амбра
balsamic
aromatic
фруктовий

Comme des Garcons 2 Flower Power від Comme des Garcons - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Comme des Garcons 2 Flower Power був випущений в 2001. Композиція аромату включає ноти: Лабданум, Магнолія, Чорниця, М'ята, Кедр, Ладан , Пачулі, Ветивер і Мате.

Ноти аромату

Лабданум Магнолія Чорниця М'ята Кедр Ладан Пачулі Ветивер Мате

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Comme des Garcons 2 Flower Power by Comme des Garcons.

Цей аромат схожий на  

Comme des Garcons 2 Flower Power Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Comme des Garcons 2 Flower Power by Comme des Garcons 5.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Comme des Garcons 2 Flower Power від Comme des Garcons. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Comme des Garcons 2 Flower Power від Comme des Garcons представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Christian Dior Diorissimo Victorio & Lucchino Bambina Prada No4 Fleurs d'Oranger The Body Shop The Spirit of Moonflower Perfume Oil Shalini Shalini Jardin de France Lavande GianMarco Venturi GMV Donna GianMarco Venturi Woman Ulric de Varens Varens Original French Sweets s.Oliver s.Oliver Hot Edition Women Fragonard De Tout Coeur Emilio Pucci Vivara Turquoise Edition

Популярні бренди та аромати: