Дизайнери » C » Квіткові « Групи

Comme des Garcons 2 Flower Power Comme des Garcons для жінок

Comme des Garcons 2 Flower Power Comme des Garcons для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 1
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Був: 1

основні акорди
зелений
balsamic
амбра
aromatic
фруктовий

Comme des Garcons 2 Flower Power від Comme des Garcons - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Comme des Garcons 2 Flower Power був випущений в 2001. Композиція аромату включає ноти: Лабданум, Магнолія, Чорниця, М'ята, Кедр, Ладан , Пачулі, Ветивер і Мате.

Perfume rating: 5.00 out of 5 with 1 votes.

Ноти аромату

Лабданум Магнолія Чорниця М'ята Кедр Ладан Пачулі Ветивер Мате

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Comme des Garcons 2 Flower Power by Comme des Garcons.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Comme des Garcons 2 Flower Power Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Flower Power, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Comme des Garcons 2 Flower Power від Comme des Garcons. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Comme des Garcons 2 Flower Power від Comme des Garcons представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Escada Jardin de Soleil Perry Ellis 360° Blue Boucheron Miss Boucheron Jeweler Edition - Miss Boucheron Eau de Parfum Novae Plus Papillon Hollister Malaia Charles Jourdan Votre Fragonard Rose de Mai Tonatto Profumi Solista Maitre Parfumeur et Gantier Jardin Blanc Maitre Parfumeur et Gantier Jardin du Néroli M. Micallef Ananda Fragonard Premier Peche

Advertisement

Популярні бренди та аромати: