Дизайнери » C » Шипрові Квіткові « Групи

Comme des Garcons 3 Comme des Garcons для жінок та чоловіків

Comme des Garcons 3 Comme des Garcons для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 6
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3

основні акорди
дерево
свіжо-пряний
теплий пряний
aromatic
зелений
balsamic

Comme des Garcons 3 від Comme des Garcons - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Шипрові Квіткові. Comme des Garcons 3 був випущений в 2002. Парфумер: Mark Buxton. Верхні ноти: Магнолія, Мандарин, Гвоздичний Перець, Базилік, Листя Чорної Смородини і Оболонка мускатного горіха; ноти серця: Шавлія, Фрезія, Жасмин, Ангеліка (Дягель), Кардамон, Безсмертник, Троянда і Перець; ноти бази Сандал, Амбра, Пачулі, Дерево Гуаяк, Ветивер, Ладан , Кедр, Береза і Олібанум.

Perfume rating: 4.00 out of 5 with 6 votes.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Магнолія Мандарин Гвоздичний Перець Базилік Листя Чорної Смородини Оболонка мускатного горіха

середні Ноти
Шавлія Фрезія Жасмин Ангеліка (Дягель) Кардамон Безсмертник Троянда Перець

база Ноти
Сандал Амбра Пачулі Дерево Гуаяк Ветивер Ладан Кедр Береза Олібанум

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 1
 
нестійкий 0
 
середній 2
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 3
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Comme des Garcons 3 by Comme des Garcons.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Comme des Garcons 3 Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Comme des Garcons Comme des Garcons 3 fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Comme des Garcons Comme des Garcons 3, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Comme des Garcons 3 від Comme des Garcons. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Comme des Garcons 3 від Comme des Garcons представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Ті, кому подобається цей аромат, також вибирають
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Comme des Garcons Comme des Garcons Comme des Garcons Odeur 71 Comme des Garcons Comme des Garcons White Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Harissa Naomi Goodsir Bois d'Ascese L`Artisan Parfumeur Timbuktu BZ Parfums Alea 72 Guerlain Jicky Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Robert Piguet Bandit Mona di Orio Cuir Comme des Garcons Odeur 53 Knize Knize Ten Comme des Garcons Comme des Garcons Series 2 Red: Sequoia Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Ouarzazate Comme des Garcons Black Etat Libre d`Orange Rien Serge Lutens Sarrasins Serge Lutens Bois de Violette

Advertisement

Популярні бренди та аромати: