Дизайнери » C » Квіткові Зелені « Групи

Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Comme des Garcons для жінок та чоловіків

Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Comme des Garcons для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
зелений
кориця
теплий пряний
цитрус
Картинки
Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Comme des Garcons для жінок та чоловіків Картинки

Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso від Comme des Garcons - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Квіткові Зелені. Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso був випущений в 2000. Композиція аромату включає ноти: Тмин, Коріандр, Кориця, М'ята, Лимон і Шисо.

Ноти аромату

Тмин Коріандр Кориця М'ята Лимон Шисо

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso by Comme des Garcons.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Comme des Garcons Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso від Comme des Garcons. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Comme des Garcons Series 1 Leaves: Shiso від Comme des Garcons представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Зелені
Carolina Herrera AquaFlore Chloe Chloe Innocence Princesse Marina De Bourbon LYS Guerlain Precious Heart Eau Jeune Orange Riviera Avon Wish of Luck JoAnne Bassett Petit Trianon Callaghan Lilith TerraNova White Ginger Mary-Kate and Ashley Olsen Hamptons Style Yves Rocher Comme une Evidence Limited Edition 2010 Yves Rocher Folies de Saisons Caprices de Printemps

Advertisement

Популярні бренди та аромати: