Дизайнери » C » Східні Деревні « Групи

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Comme des Garcons для жінок та чоловіків

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Comme des Garcons для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 4
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Є : 3

основні акорди
теплий пряний
balsamic
дерево
димні ноти
свіжо-пряний
кориця
Картинки
Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Comme des Garcons для жінок та чоловіків Картинки

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer від Comme des Garcons - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні Деревні. Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer був випущений в 2002. Композиція аромату включає ноти: Амбра, Кориця, Бензоїн, Перець, Чорне Дерево, Дерево Гуаяк, Ладан , Кардамон, Гвоздичний Перець і Червоні Ягоди.

Ноти аромату

Амбра Кориця Бензоїн Перець Чорне Дерево Дерево Гуаяк Ладан Кардамон Гвоздичний Перець Червоні Ягоди

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 1
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 1
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer by Comme des Garcons.

Цей аромат схожий на  

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer by Comme des Garcons 4.25 out of 5 based on 4 ratings and user reviews

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer від Comme des Garcons. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Comme des Garcons Series 3 Incense: Jaisalmer від Comme des Garcons представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Ті, кому подобається цей аромат, також вибирають
Naomi Goodsir Bois d'Ascese Serge Lutens Ambre Sultan Comme des Garcons Comme des Garcons Series Luxe: Patchouli BZ Parfums Alea 71 Caron Acaciosa Lancome Sikkim Parfum Christian Dior Eau Noire Mona di Orio Cuir Boucheron Trouble Guy Laroche Horizon Comme des Garcons Comme des Garcons Series 3 Incense: Zagorsk Knize Knize Ten Serge Lutens Sarrasins Mona di Orio Violette Fumee Etat Libre d`Orange Rien Guerlain Guerlain Chant d'Aromes Serge Lutens Feminite du Bois Caron Fleurs de Rocaille Comme des Garcons Comme des Garcons Yves Saint Laurent Opium Pour Homme

Популярні бренди та аромати: