Дизайнери » C » Східні « Групи

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Comme des Garcons для жінок та чоловіків

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Comme des Garcons для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
солодкі ноти
какао
цитрус
aromatic
теплий пряний
свіжо-пряний
Картинки
Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Comme des Garcons для жінок та чоловіків Картинки Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Comme des Garcons для жінок та чоловіків Картинки

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa від Comme des Garcons - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa був випущений в 2005. Верхні ноти: Темний Шоколад, Грейпфрут, Лимон і Бергамот; ноти серця: Коріандр і Кардамон; ноти бази Кокос і Перець.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Темний Шоколад Грейпфрут Лимон Бергамот

середні Ноти
Коріандр Кардамон

база Ноти
Кокос Перець

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa by Comme des Garcons.

Цей аромат схожий на  

Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa від Comme des Garcons. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Comme des Garcons Series 7 Sweet: Spicy Cocoa від Comme des Garcons представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Східні
Shaik Opulent Shaik Classic No 77 Bath and Body Works Exotic Coconut The Body Shop Satsuma Perfume Oil Coty Emeraude Ramon Molvizar Smart Goldskin Legendary Fragrances Treasure Island Nina Ricci Phileas Tesori d`Oriente Ambra Indiana Ayala Moriel Fete d'Hiver David & Victoria Beckham Intimately Yours Men Halston Woman Amber Laura Mercier Ambre Passion Elixir

Популярні бренди та аромати: