Дизайнери » C » Квіткові Фруктові « Групи

Los Angeles Night Corine de Farme для жінок

Los Angeles Night Corine de Farme для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
фруктовий
солодкі ноти
пачулі
ваніль
пудровий
balsamic

Los Angeles Night від Corine de Farme - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Фруктові. Верхні ноти: Фруктові ноти, Червоні Ягоди, Персик і Цитруси; ноти серця: Білі Квіти і Троянда; ноти бази Сандал, Пачулі і Ваніль.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Фруктові ноти Червоні Ягоди Персик Цитруси

середні Ноти
Білі Квіти Троянда

база Ноти
Сандал Пачулі Ваніль

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Los Angeles Night by Corine de Farme.

Цей аромат схожий на  

Los Angeles Night Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Corine de Farme Los Angeles Night fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Corine de Farme Los Angeles Night, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Los Angeles Night від Corine de Farme. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Los Angeles Night від Corine de Farme представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Фруктові
Giorgio Armani Gio Givenchy Oblique Play Fresh Strawberry Flowers Comptoir Sud Pacifique Mora Bella Sanrio Momoberry Acorelle Orchidee Blanche Sage Machado Garnet & Amethyst Floris Madonna of the Almonds Gres Caline Blooming Moments Benefit Lookin` To Rock Rita Stila Mandarin Mist Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete

Популярні бренди та аромати: