Дизайнери » C » Деревні Ароматичні « Групи

Tabac Spirit Corine de Farme для чоловіків

Tabac Spirit Corine de Farme для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
тютюн
цитрус
трав'янистий

Tabac Spirit від Corine de Farme - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Верхні ноти: Герань, Шавлія і Бергамот; ноти серця: Пачулі і Тютюн; ноти бази Мускус і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Герань Шавлія Бергамот

середні Ноти
Пачулі Тютюн

база Ноти
Мускус Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Tabac Spirit by Corine de Farme.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Tabac Spirit Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Corine de Farme Tabac Spirit fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Corine de Farme Tabac Spirit, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Tabac Spirit від Corine de Farme. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Tabac Spirit від Corine de Farme представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Guerlain Vetiver Paris Hilton Paris Hilton for Men Escada Escada Moon Sparkle pour Homme Promoparf Exclusive Livingstone Traveller Fragrance - Kalahari Oriflame DeMarco The Body Shop Arber S.T. Dupont Essence Pure Pour Homme Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn Giorgio Armani Onde Vertige Ayala Moriel Bon Zai A Perfume Organic Perfumed Wine - Rosé Mansfield Georges Feghali Monte Carlo Atomes Crochus

Advertisement

Популярні бренди та аромати: