Дизайнери » C » Деревні Ароматичні « Групи

Tabac Spirit Corine de Farme для чоловіків

Tabac Spirit Corine de Farme для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
aromatic
свіжо-пряний
тютюн
цитрус
трав'янистий

Tabac Spirit від Corine de Farme - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Деревні Ароматичні. Верхні ноти: Герань, Шавлія і Бергамот; ноти серця: Пачулі і Тютюн; ноти бази Мускус і Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Герань Шавлія Бергамот

середні Ноти
Пачулі Тютюн

база Ноти
Мускус Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Tabac Spirit by Corine de Farme.

Цей аромат схожий на  

Tabac Spirit Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Corine de Farme Tabac Spirit fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Corine de Farme Tabac Spirit, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Tabac Spirit від Corine de Farme. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Tabac Spirit від Corine de Farme представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Деревні Ароматичні
Christian Dior Higher Energy Jil Sander Jil Sander Man Avon Signature Baldessarini Del Mar Caribbean Jo Malone Vetyver Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee Antica Farmacista Lustrous Fire Fragrances of Ireland Inis Or Hugo Boss Boss In Motion Black Jack Black Jack Black Signature Blue Mark D.S. & Durga Beartrapper Arno Sorel Shaman Silver

Популярні бренди та аромати: