Дизайнери » C » Цитрусові Ароматичні « Групи

Eau de Cobson Orange-Bergamot Corinne Cobson для чоловіків

Eau de Cobson Orange-Bergamot Corinne Cobson для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
свіжо-пряний
солодкі ноти
ніжно-пряний
aromatic

Eau de Cobson Orange-Bergamot від Corinne Cobson - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Парфумер: Bernard Ellena. Композиція аромату включає ноти: Апельсин, Рожевий Перець, Мандарин, Грейпфрут і Бергамот.

Ноти аромату

Апельсин Рожевий Перець Мандарин Грейпфрут Бергамот

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau de Cobson Orange-Bergamot by Corinne Cobson.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Eau de Cobson Orange-Bergamot Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau de Cobson Orange-Bergamot від Corinne Cobson. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau de Cobson Orange-Bergamot від Corinne Cobson представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Carolina Herrera 212 Men on Ice 2004 Cerruti Image Woman Givenchy Eau Torride Marc Jacobs Splash - The Grapefruit 2008 Comme des Garcons Energy C Lemon Roger & Gallet Jean Marie Farina Extra Vieille Marc Jacobs Splash Lemon 2009 L`Occitane en Provence Citrus Verbena Summer Fragrance 2009 O Boticario Speed Man Manchester Manchester Cologne Parfums Berdoues Vetivera Herbacea Keiko Mecheri Mulholland

Advertisement

Популярні бренди та аромати: