Дизайнери » C » Цитрусові Ароматичні « Групи

Eau de Cobson Orange-Bergamot Corinne Cobson для чоловіків

Eau de Cobson Orange-Bergamot Corinne Cobson для чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
цитрус
свіжо-пряний
солодкі ноти
ніжно-пряний
aromatic

Eau de Cobson Orange-Bergamot від Corinne Cobson - це парфум для чоловіків, належить до групи ароматів Цитрусові Ароматичні. Парфумер: Bernard Ellena. Композиція аромату включає ноти: Апельсин, Рожевий Перець, Мандарин, Грейпфрут і Бергамот.

Ноти аромату

Апельсин Рожевий Перець Мандарин Грейпфрут Бергамот

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Eau de Cobson Orange-Bergamot by Corinne Cobson.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Eau de Cobson Orange-Bergamot Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Corinne Cobson Eau de Cobson Orange-Bergamot, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Eau de Cobson Orange-Bergamot від Corinne Cobson. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Eau de Cobson Orange-Bergamot від Corinne Cobson представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Цитрусові Ароматичні
Lancome Miracle Homme L'Aquatonic Giorgio Armani Emporio Armani Red Pour Lui (White) Frederic Malle Outrageous! Kenneth Cole Reaction Patyka Hesperide Acqua di Stresa Acqua di Stresa fresh touch The American Line Coast Guard - Rip Tide Melange Perfume Roll-On Perfume No. 2 Cuba Paris Cuba Jungle Tiger Henri Bendel Persian Lime & Pepper Fragonard Cologne Grand Luxe Lord`s Jester Helios Concrete de Parfum

Advertisement

Популярні бренди та аромати: