Дизайнери » C » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go Crazylibellule and the Poppies для жінок

Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go Crazylibellule and the Poppies для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
цитрус
дерево
пудровий
квітковий
солодкі ноти

Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go від Crazylibellule and the Poppies - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Композиція аромату включає ноти: Мускус, Ірис, Іланг-Ілінг, Кедр з Вірджинії, Амбра, Бергамот, Тангерин, Настоянка Троянди і Фіалка.

Ноти аромату

Мускус Ірис Іланг-Ілінг Кедр з Вірджинії Амбра Бергамот Тангерин Настоянка Троянди Фіалка

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go by Crazylibellule and the Poppies.

Цей аромат схожий на  

Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go від Crazylibellule and the Poppies. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go від Crazylibellule and the Poppies представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Gianfranco Ferre 20 For Woman Avon Crystal Aura Al-Rehab Lansy Shiseido Zen Max Mara Le Parfum Mexx Mexx Berlin Summer Edition for Women S.T. Dupont L'Eau de S.T. Dupont pour Homme Lorenzo Villoresi Musk Sarantis B.U. Blossom Morris Occhi Verdi Batik Prada Infusion d`Iris Eau de Toilette Sabon Zohar (Musk)

Популярні бренди та аромати: