Дизайнери » C » Квіткові Деревні Мускусні « Групи

Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go Crazylibellule and the Poppies для жінок

Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go Crazylibellule and the Poppies для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
цитрус
дерево
пудровий
квітковий
солодкі ноти

Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go від Crazylibellule and the Poppies - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові Деревні Мускусні. Композиція аромату включає ноти: Мускус, Ірис, Іланг-Іланг, Кедр з Вірджинії, Амбра, Бергамот, Тангерин, Настоянка Троянди і Фіалка.

Ноти аромату

Мускус Ірис Іланг-Іланг Кедр з Вірджинії Амбра Бергамот Тангерин Настоянка Троянди Фіалка

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go by Crazylibellule and the Poppies.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go від Crazylibellule and the Poppies. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Divines Alcoves Tout Oublier Letting Go від Crazylibellule and the Poppies представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові Деревні Мускусні
Cerruti Cerruti 1881 Blanc Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Pierre de Lune Gucci Gucci Rush 2 Kimora Lee Simmons Baby Phat Goddess Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Clean Clean Warm Cotton Nina Ricci Premier Jour Soleil Dorin Un Air de Damas Jasmine Chopard Cascade CnR Create Capricorn Ghost Captivating Narciso Rodriguez Essence Musc Eau de Parfum

Advertisement

Популярні бренди та аромати: