Дизайнери » C » Квіткові « Групи

Les Garconnes Pompon Gardenia Crazylibellule and the Poppies для жінок

Les Garconnes Pompon Gardenia Crazylibellule and the Poppies для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
білоквітковий
квітковий
цитрус
озонові ноти
тютюн
Картинки
Les Garconnes Pompon Gardenia Crazylibellule and the Poppies для жінок Картинки

Les Garconnes Pompon Gardenia від Crazylibellule and the Poppies - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Композиція аромату включає ноти: Гарденія, Лайм , Геліотроп, Конвалія , Деревні Ноти, Тютюн і Кавун.

Ноти аромату

Гарденія Лайм Геліотроп Конвалія Деревні Ноти Тютюн Кавун

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Garconnes Pompon Gardenia by Crazylibellule and the Poppies.

Цей аромат схожий на  

Les Garconnes Pompon Gardenia Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Pompon Gardenia fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Pompon Gardenia, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Garconnes Pompon Gardenia від Crazylibellule and the Poppies. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Garconnes Pompon Gardenia від Crazylibellule and the Poppies представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Jesus Del Pozo Jesus Del Pozo In White Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau Bond No 9 Eau de Noho Abercrombie & Fitch 41 Abercrombie & Fitch Classic Coty Ex`cla-ma`tion Calvin Klein Euphoria Spring Temptation Floris White Rose DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1) Shiseido Rosarium Le Jardin Retrouve Rose The Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorissimo Eau de Parfum

Популярні бренди та аромати: