Дизайнери » C » Квіткові « Групи

Les Garconnes Pompon Gardenia Crazylibellule and the Poppies для жінок

Les Garconnes Pompon Gardenia Crazylibellule and the Poppies для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+

Хочу: 1

основні акорди
білоквітковий
квітковий
цитрус
озонові ноти
тютюн
Картинки
Les Garconnes Pompon Gardenia Crazylibellule and the Poppies для жінок Картинки

Les Garconnes Pompon Gardenia від Crazylibellule and the Poppies - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Композиція аромату включає ноти: Гарденія, Лайм , Геліотроп, Конвалія , Деревні Ноти, Тютюн і Кавун.

Ноти аромату

Гарденія Лайм Геліотроп Конвалія Деревні Ноти Тютюн Кавун

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Garconnes Pompon Gardenia by Crazylibellule and the Poppies.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Les Garconnes Pompon Gardenia Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Pompon Gardenia fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Pompon Gardenia, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Garconnes Pompon Gardenia від Crazylibellule and the Poppies. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Garconnes Pompon Gardenia від Crazylibellule and the Poppies представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Cacharel Eden Burberry London Torand Beverly Hills 90210 Etienne Aigner Aigner Too Feminine Spring Esteban Sonata Flower L`Erbolario Tuberosa Azzaro Twin for Women Aroma M Geisha Blanche Nicolai Parfumeur Createur Sacrebleu Mirato Malizia Bon Bons Oxygen Bubble Roger Vivier La Rose L`Erbolario Frutto della Passione

Advertisement

Популярні бренди та аромати: