Дизайнери » C » Квіткові « Групи

Les Garconnes Tamara Charleston Crazylibellule and the Poppies для жінок

Les Garconnes Tamara Charleston Crazylibellule and the Poppies для жінок
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
білоквітковий
зелений
fresh
bitter
солодкі ноти
aromatic
Картинки
Les Garconnes Tamara Charleston Crazylibellule and the Poppies для жінок Картинки

Les Garconnes Tamara Charleston від Crazylibellule and the Poppies - це парфум для жінок, належить до групи ароматів Квіткові. Композиція аромату включає ноти: Жасмин, Гарденія, Іланг-Ілінг, Мандарин, Лілія, Трава, Персик і Абсинт.

Ноти аромату

Жасмин Гарденія Іланг-Ілінг Мандарин Лілія Трава Персик Абсинт

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Les Garconnes Tamara Charleston by Crazylibellule and the Poppies.

Цей аромат схожий на  

Les Garconnes Tamara Charleston Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Tamara Charleston fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Crazylibellule and the Poppies Les Garconnes Tamara Charleston, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Les Garconnes Tamara Charleston від Crazylibellule and the Poppies. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Les Garconnes Tamara Charleston від Crazylibellule and the Poppies представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Більше ароматів з цієї групи Квіткові
Lancome Tresor Sheer Eau De Printemps Sergio Tacchini Stile Donna Yves Saint Laurent Paris Roses Enchantees Oriflame Freya Montana Suggestion Eau d`Or Annick Goutal Heure Exquise Prada No4 Fleurs d'Oranger Barbie Barbie Super Model Molinard Les Fleurs: Jasmin Strange Invisible Perfumes Aquarian Rose Il Profvmo Soliflor Line Rose Secrete Giorgio Valenti Giorgio by Valenti

Популярні бренди та аромати: