Дизайнери » C » Східні « Групи

Royal Delight Creed для жінок та чоловіків

Royal Delight Creed для жінок та чоловіків
Є
Був
Хочу
люблю
подобається
не подобається
зима
весна
літо
осінь
день
вечір
Загальна кількість голосів: 0
жіночий 25- 25+
чоловічий 25- 25+


основні акорди
шкіра
білоквітковий
анімалістичні ноти
пудровий
цитрус
Картинки
Royal Delight Creed для жінок та чоловіків Картинки

Royal Delight від Creed - це парфум для жінок та чоловіків, належить до групи ароматів Східні. Royal Delight був випущений в 1993. Парфумер: Olivier Creed Sixth Generation. Верхні ноти: Тангерин і Бергамот; ноти серця: Жасмин і Фіалка; ноти бази Шкіра і Сіра Амбра.

Піраміда композиції

верхні Ноти
Тангерин Бергамот

середні Ноти
Жасмин Фіалка

база Ноти
Шкіра Сіра Амбра

Основні відчутні ноти на думку користувачів

Loading...

Стійкість

управляйте мишкою

Голоси користувачів
дуже слабкий 0
 
нестійкий 0
 
середній 0
 
стійкий 0
 
дуже стійкий 0
 

Шлейф

управляйте мишкою

Голоси користувачів
близько до шкіри 0
 
середній 0
 
сильний 0
 
дуже сильний 0
 

Advertisement

Детальніше про аромат читайте англійською мовою / More in English language about Royal Delight by Creed.

Цей аромат схожий на  

Advertisement

Royal Delight Відгуки про аромати

Додайте Ваш коментар

Зареєструйтесь на Fragrantica і ви зможете додавати свої власні коментарі.

Sponsored offers:

Ця сторінка містить інформацію про аромат, відгуки, ноти парфуму, картинки, нову рекламу, старі вінтажні постери та відео про Creed Royal Delight fragrance але ми не гарантуємо абсолютну достовірність даних. Торговельні марки та логотипи належать шанованим компаніям та виробникам і використовуються виключно для ідентифікації продуктів та компаній. Якщо у вас є додаткова інформація про Creed Royal Delight, ви можете поділитись нею, додавши особистий відгук про парфум. Fragrantica розробила унікальну систему класифікації ароматів, керовану оцінками наших користувачів, і ви можете класифікувати Royal Delight від Creed. Натисніть на відповідній опції форми класифікації аромату під зображенням парфуму. Також ви можете знайти посилання на вебсайти/Інтернет-магазини третьої сторони, але Fragrantica не має доступу або контролю на цих вебсайтах. Ми не даємо гарантій та не несемо відповідальності за те, що ви могли знайти в результаті цих посилань, або будь-які інші наслідки, включаючи втрату грошей та інше. Відгуки користувачів на Royal Delight від Creed представляють лише погляди зазначеного автора і не відображають погляди Fragrantica.

Advertisement

Більше ароматів з цієї групи Східні
Diptyque Eau Lente Davidoff Silver Shadow Private Demeter Fragrance HOTKISS Double Trouble Rochas Lumiere Original Roja Dove Enslaved Maison Francis Kurkdjian Cologne Pour Le Soir Bond No 9 Harrods Swarovski Limited Edition D.S. & Durga Resin Des Filles a la Vanille Patchouli Princesse Hippie Black Phoenix Alchemy Lab Witchblade Halston Woman Amber Six Scents Six Scents Series Three 4 Rad Hourani: Ascent

Advertisement

Популярні бренди та аромати: